5 Şubat 2012 Pazar

SICAK BİR GELİŞME


Üzerinde SICAK BİR GELİŞME yazan bir paket geldi.Açtım.... İçinde çok güzel bir fırın :)) Fırını da açtım.İçinde pişmeye hazır paketlerde helva.İsterseniz hiç tabak kirletmeye falan gerek yok.Hemen kapağı açıp 150 derece ısıtılmış fırına koyup 10 dk pişiriyorsunuz tamam.Fakat bu bilgi de öyle hoş verilmiş ki.Öyle yazılı bir metin falan yok.Kartondan fırının üzerinde ısı göstergesinde yazıyor.Ordan anlıyorsunuz.
Ben biraz tembel çıktım.Tüm arkadaşlar hemen yapıp yapıp yayınladıkça öyle canım çekti fakat bir türlü denk gelmedi, yapamadım.Sonunda ben de yaptım eeee tabi blogculuk ruhu var.Çikolata ile azıcık süsledim püsledim eşimle başına geçtik mmmmmm....
Koska bu sevilen tarifi bu kadar pratik hale getirip evlerimize getirdiğin için teşekkürler.Zaten evimizde her zaman tüketiyoruz.Benim favorim yeşil fıstıklı olanı :)) Yani kalitesi herkes tarafından kabul edilmiş bir marka zaten.Bunun yanında bu reklam kampayasını yapanı,seçeni yani tüm emeği geçenleri ayrıca tebrik etmeden geçemeyeceğim.Çok şık bir sunumdu.Hepinize iyi çalışmalar :))

3 yorum:

Yıldız dedi ki...

Afiyetler olsun....
Bana da gelmişti ben birini ısıtırken üzerini yaktım ama diğeri nefisss...

GÜLOANNEMUTFAKTA dedi ki...

72.HAFTA. PORSELEN DEMLİK ÇAY SAATİ ETKİNLİĞİNİN EV SAHİBİYİM SEVGİLİ ARKADAŞLARIM; http://www.porselendemlik.com/ tarafından hazırlanmış olan porselen demlik çay saati etkinliğini 02 Şubat 2012-2 Mart 2012 TARİHLERİ ARASINDA www.guloannemutfakta.blogspot.com YANİ BEN YAPACAĞIM. SİZ SEVGİLİ ARKADAŞLARIMI VE KATILMAK İSTEYEN HERKESİ ETKİNLİĞİMİZE DAVET EDİYORUM!!! TARİFLERİNİZİ HAZIRLAYARAK. VE TARİFİNİZE "PORSELEN DEMLİK ÇAY SAATİ 71.HAFTA " BAŞLIĞINI YAZARAK SAYFANIZDA YAYINLAMANIZI VE BANA YORUM BIRAKMANIZI RİCA EDİYORUM.SENİ VE BU YAZIYI OKUYAN HERKESİ ETKİNLİĞİMİZE DAVET EDİYORUM ETKİNLİĞİMİZE İSTEDİĞİNİZ KADAR TARİFLE KATILABİLİRSİNİZ ŞİMDİDEN KATILIMCI ARKADAŞLARIMA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM. ETKİNLİĞİMİZE YEMEK TARİFİ GÖNDERİLMEMESİNİ RİCA EDİYORUM. LÜTFEN ÇAYIN YANINDA VERİLECEK TARİFLER OLMASINA DİKKAT EDELİM. SEVGİLER

Cevver dedi ki...

Yıldız'cım yorumunu şimdi gördüm.Kusura bakma canım.Evet ben de sevdim.Özellikle tabağa kadar herşeyin hazır olmasını sevdim.Hemen fırına at nefis bir tatlı hazır.Hepimize afiyet olsun :))
Güloanne kolay gelsin canım.Bol tarifli bir etkinlik diliyorum :))

Yorum Gönder

Fikirleriniz benim için çok kıymetli,benimle paylaşırsanız çok sevinirim :))

Related Posts with Thumbnails